Харків

+38 (057) 761-73-92

+38 (093) 761-73-92

+38 (099) 355-62-14

+38 (097) 533-37-05

+38 (050) 537-90-61

Українська / Русский
Замовлено послуг: 0

Про нас

Дослідження на базі лабораторії "АЛВІС-КЛАС" проводяться під керівництвом і за безпосередньої участі лікаря-лаборанта вищої категорії, кандидата медичних наук.

Всі фахівці лабораторії мають досвід роботи в лабораторній діагностиці, постійно підвищуючи кваліфікацію на курсах удосконалення, семінарах, конференціях.

Дослідження виконуються на сучасному обладнанні (автоматичних та напівавтоматичних аналізаторах) визнаних світових лідерів з використанням якісних і дорогих наборів реактивів виробництва США, Німеччини та України.

Контроль якості проводить кваліфікований фахівець, який займається контролем якості лабораторних досліджень по Харкову і області на протязі 8 років на базі Обласної клінічної лікарні.

Внутрішній контроль якості лабораторних досліджень проводиться щодня з використанням сучасних контрольних матеріалів.

Лабораторії "АЛВІС-КЛАС" бере регулярну участь в зовнішньому контролі якості з референтної лабораторії Академії медичних наук (м.Київ), лабораторією-координатором міжлабораторної програми контролю (м.Харків).

За результатами зовнішньої оцінки якості видається сертифікат, що підтверджує точність проведених в лабораторії досліджень.

"АЛВІС-КЛАС" входить в число лідерів за достовірності лабораторних досліджень.

Нам вже більше 15 років і ми гарантуємо:

  • широкий спектр досліджень;
  • достовірні результати;
  • оперативне виконання;
  • безкоштовну консультацію лікаря з лабораторної діагностики;
  • індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

 

Додано до кошику
До оформлення замовлення